Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
In de handgreep zit een speenborsteltje, heel handig in gebruik. De top uit spons vergemakkelijkt de reiniging. De borstel is voorzien van een haak en kan gereinigd worden in het bovenste rek van de vaatwasmachine.
| CNK | 3265089 |
|---|---|
| Organisaties | New Valmar |
| Merken | Nuby |
| Breedte | 57 mm |
| Lengte | 274 mm |
| Diepte | 54 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |