Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Philips Avent Bewaarbeker voor moedermelk SCF619/05 Small
Borstvoeding
BPA-vrij, lekvrij, beschrijfbaar, stapelbaar, geschikt voor koelkast, compatibel met Philips Avent-borstkolven,Classic, Classic+ en Natural-spenen, vriezer, vaatwas, magnetron, flessenwarmer en sterilisator
5 navulbare bewaarbekers (180ml), 5 herbruikbare afsluitdeksels
Niet meer gebruiken bij tekenen van slijtage. In deze referentie zit geen adapter, deze zit wel bij de 3246857 en 3246881
U kan 1 van de Avent spenen op de bewaarbeker aansluiten om zo uw baby te voeden
| CNK | 3246840 |
|---|---|
| Organisaties | Bomedys |
| Merken | Avent |
| Breedte | 83 mm |
| Lengte | 203 mm |
| Diepte | 83 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 180 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |