Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Gebreide sok met siliconenzool Indicaties: Ter bescherming van de voetzool Voorkomen van vallen op gladde vloeren zoals parket, linoleum, … Samenstelling: 80% CO, 15% PA, 5% EL
| CNK | 3057056 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Suprima |
| Breedte | 121 mm |
| Lengte | 268 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Paar |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |