Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
WOUND is een innovatieve en 100% natuurlijke wondspray voor dagelijks gebruik. De spray is geschikt voor acute en chronische wonden, de wondrand en de periwond.
Acute en chronische wonden, wondrand en periwond
Neemolie (Oleum Azadirachtae), Sint Janskruidolie (Oleum Hyperici), propaan, butaan.
| CNK | 3982485 |
|---|---|
| Organisaties | BAP Medical |
| Merken | BAP Medical |
| Breedte | 31 mm |
| Lengte | 31 mm |
| Diepte | 123 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 10 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |