Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Zachte fleecekompressen
voor het verzorgen van licht tot matig exsuderende wonden; als wondverband; voor wondreiniging; als zalfdrager; als polster tussen tenen en vingers
geringe neiging tot verkleving; zacht; absorberend
polyester
10 x 10
| CNK | 2761682 |
|---|---|
| Organisaties | Lohmann & rauscher |
| Merken | Lohmann Rauscher |
| Breedte | 139 mm |
| Lengte | 204 mm |
| Diepte | 157 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 30 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |