Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
MediSet® Verbandset 215
Steriele wondverzorgingssets voor eenmalig gebruik.
Wondverzorgingsset in een harde blister, 2 compartimenten:
- Kan als tray gebruikt worden
- Compartimenten voor ontsmettingsmiddel of vloeistof
Inhoud:
Voor het verwijderen van een verband, het reinigen en ontsmetten van de huid en het plaatsen van een nieuw verband.
| CNK | 2725406 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Hartmann |
| Breedte | 73 mm |
| Lengte | 175 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 p/s |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |