Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Waterondoorlaatbaar en urinebestendig, anti-decubitus
Hoog absorptievermogen (2.200 ml )
Gemakkelijk te bevestigen
Minstens 300 keer wasbaar
Indicaties:
Voor personen met incontinentieproblemen
Samenstelling: 100% PVC / 100% PES
%
| CNK | 3370574 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Suprima |
| Breedte | 294 mm |
| Lengte | 372 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |