Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
HEUPBESCHERMER (SCHELPMODEL).
Heupbescherming in visco-elastisch materiaal voor dames en heren
Uitneembare heup- beschermingsschelp
Kleur: wit
Verpakking: per paar
visco-elastisch schuim
| CNK | 2502078 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Suprima |
| Breedte | 157 mm |
| Lengte | 177 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Paar |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |