Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Zwembroek voor jongens
Maat = tailleomtrek (cm)
116 = 46 - 58
128 = 49 - 61
140 = 53 - 65
152 = 57 - 70
164 = 62 - 76
Voor personen met incontinentie- problemen bij baden
Sluiting: instapmodel
Kleur: blauw
Verpakking: per stuk
| CNK | 2502508 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Suprima |
| Breedte | 330 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |