Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De klassieke gaaskompressen met gevouwen zelfkanten. Afmetingen: 10*10 cm 8pl.st. Steriel
Voor de algemene wondverzorging; bij de eerste behandeling van vuile, geïnfecteerde en zeer exsuderende wonden; als depper en als kompres bij kleinere operatieve ingrepen.
Vervaardigd uit absorberend katoengaas conform EN 14079, met gevouwen zelfkanten (= ES): kan verschillende keren worden opengevouwen voor gebruik in groter formaat zonder rafelvorming; sterk absorberend, luchtdoorlatend, zacht en soepel, verkrijgbaar in verschillende lagen en draden, Steriel.
Voor de algemene wondverzorging; bij de eerste behandeling van vuile, geïnfecteerde en zeer exsuderende wonden; als depper en als kompres bij kleinere operatieve ingrepen.
| CNK | 0192450 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Hartmann |
| Breedte | 137 mm |
| Lengte | 148 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 12x1 pc/st |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |