Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
MediSet® Anatomisch pincet fijne punten 12,5 cm grijs
Voor precisiewerk tijdens een behandeling (wondverzorging, mondverzorging) of voor het ontsmetten van de huid.
Voor precisiewerk tijdens een behandeling (wondverzorging, mondverzorging) of voor het ontsmetten van de huid.Van polypropyleen versterkt met glasvezel. Verpakt per 2*25 stulks.
Voor precisiewerk tijdens een behandeling (wondverzorging, mondverzorging) of voor het ontsmetten van de huid.
| CNK | 3187945 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Hartmann |
| Breedte | 59 mm |
| Lengte | 175 mm |
| Diepte | 15 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 p/s |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |