Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Neoderm huidolie maakt de huid gladder en soepeler in één beweging.
Deze milde huidolie verzorgt de huid en helpt uitdrogen voorkomen.
Neoderm huidolie is pH huidneutraal.
Verzorgen
Paraffinum Liquidum, Caprylic/Capric Triglyceride, Laureth-3, Tocopheryl Acetate, Parfum.
Een kleine hoeveelheid aanbrengen en inmasseren.
| CNK | 4761029 |
|---|---|
| Organisaties | DB Healthcare |
| Merken | Neoderm |
| Breedte | 46 mm |
| Lengte | 60 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 250 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |