Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
De Cica Gel van NAQI® wordt gebruikt bij brandwonden.NAQI® Cica bestaat zowel in een crème als een gel. Ze hebben beide dezelfde functie, maar de gel heeft een lichtere structuur en is aangewezen bij warm weer. Daarnaast kan de gel ook gebruikt worden als after sun!
Aqua, Glycerin, Cetearyl Ethylhexanoate, Isostearyl Isostearate, Vegetable Oil, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyl dimethyl Taurate Copolymer, Cyclopentasiloxane, Xylityl glucoside, Camelina Sativa Seed Oil, Glycine Soja Sterols, Sodium carboxymethyl beta-glucan, Sodium Stearoyl Lactylate, Cyclohexasiloxane, Tocopheryl Acetate, Sodium Lactate, Carnosine, Phenoxyethanol, Hippophae Rhamnoides Fruit Extract, Hippophae Rhamnoides Kernel Extract, Vitis Vinifera, Anhydroxylitol, Xylitol, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Tocopherol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Lactic Acid, Rosmarinus Officinalis Extract, Tetrabutyl Ethylidenebisphenol
NAQI® Cica Gel tweemaal per dag zachtjes aanbrengen.
| CNK | 2906956 |
|---|---|
| Organisaties | Naqi |
| Merken | NAQI |
| Breedte | 65 mm |
| Lengte | 205 mm |
| Diepte | 66 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 500 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |