Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De MAM Easy Active™ 2nd age fles is de ideale fles voor actieve baby's, dus makkelijk in gebruik.
94% van de baby's accepteert het speentje: snel geaccepteerd door baby's - voor een vertrouwd gevoel
Alle MAM-producten zijn gemaakt van materialen die geen BPA en BPS bevatten.
Dit product is eenvoudig te reinigen
Voor baby's vanaf 4 maanden
Dit product is vervaardigd in Europa
Stroomsnelheid 3: perfect voor moedermelk en flesvoeding
| CNK | 4419982 |
|---|---|
| Organisaties | GSA Healthcare, Mam |
| Merken | Mam |
| Breedte | 101 mm |
| Lengte | 214 mm |
| Diepte | 81 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 330 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |