Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
zitwig, open zithouding
Zorgt voor een kantelen van het bekken, waardoor de rug automatisch rechter komt te staan
| CNK | 2073690 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Jobri |
| Breedte | 406 mm |
| Lengte | 438 mm |
| Diepte | 76 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |