Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Lokale behandeling voor de acne huid. Bevat een gepatenteerd actief principe, de sérine zijde Lipesters® die tegen de proliferatie van de microbekiemen strijden en hun herverschijning voorkomen.
Herstelt het evenwicht en zuivert de huid met neiging tot acne.
Bestrijding van bacteriële verspreiding.
Kalmeert irritaties en voorkomt het verschijnen van onzuiverheden.
Actieve werkstoffen: Zijde Lipesters® – Hydroalcoholisch vulstof – ZONDER PARFUM - ZONDER KLEURSTOF.
's Avonds na grondige reiniging van de huid, met een watje op de betrokkene zones (gelaat, borst, rug) aanbrengen.
| CNK | 4273405 |
|---|---|
| Organisaties | Asepta (Akileine) |
| Merken | Heliabrine |
| Breedte | 38 mm |
| Lengte | 38 mm |
| Diepte | 86 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 30 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |