Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Voor hen die voelen dat zij geestelijk of lichamelijk niet voldoende kracht hebben om de last van het leven die op hen rust te dragen; de zaken van elke dag lijken te veel voor hen om te volbrengen, hoewel zij er meestal in slagen hun taak te volbrengen. Voor hen die geloven dat een deel, van geest of lichaam, versterkt moet worden voordat zij hun werk gemakkelijk kunnen vervullen.
| CNK | 1486513 |
|---|---|
| Organisaties | Arte-Vita |
| Merken | Healing Herbs |
| Breedte | 20 mm |
| Lengte | 17 mm |
| Diepte | 78 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 10 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |