Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Foliodrape® Protect Afdeklaken 45x75 cm/2L
Voor het steriel afdekken van patiënten en de OK-uitrusting, op de afdeling voor ambulante zorgen, op alle andere afdelingen en in de artsenpraktijken.
Uit zacht polyethyleen folie, tweedelig materiaal met absorberende non-woven bovenlaag; ondoorlaatbaar voor vocht en kiemen; slijtvast en uiterst pluisarm; goed drapeerbaar.
Steriel per stuk verpakt
| CNK | 3603743 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Hartmann |
| Breedte | 302 mm |
| Lengte | 375 mm |
| Diepte | 154 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 65 p/s |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |