Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Cederroth First Aid & Burn Station speciaal uitgerust voor brandwonden. (eerstehulp- en brandwondenstation). Dit is een product voor iedereen die in een beroep werkt met een hoog risico op brandwonden, zoals bijvoorbeeld koks, elektriciens en lassers.
Cederroth First Aid & Burn Station (eerstehulp- en brandwondenstation) is speciaal uitgerust om ook brandwonden en snijwonden te kunnen behandelen. Met de juiste uitrusting ter plaatse kan de pijn sneller en effectiever worden bestreden wanneer er een ongeluk gebeurt.
Inhoud
| CNK | 4231635 |
|---|---|
| Organisaties | Firstaid 4 all BV |
| Merken | Cederroth |
| Breedte | 294 mm |
| Lengte | 572 mm |
| Diepte | 123 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |