Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Tennis- of golfelleboogbandage
Anatomische pasvorm, optimal fi t
Zeer stevig multi-elastisch (3D) ademend breiwerk
Extra soepele boven- en onderrand
Ingewerkte siliconenring rond epicondylus radialis en ulnaris
Regelbare versteviging door elastische velcro
Kleur: beige, wit, zwart
Posttraumatisch
Epicondylitis lateralis (tenniselleboog)
Epicondylitis medialis (golfelleboog)
Postoperatief
Artrose
Infl ammatoir reumatisch lijden
Overbelasting
Preventie
82% PA, 18% EA
| CNK | 2614543 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 145 mm |
| Lengte | 324 mm |
| Diepte | 34 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |