Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Handpolsbandage - gesloten
Anatomische pasvorm
Stevig, huidvriendelijk elastisch breiwerk
Met naad
Links en rechts draagbaar
Kleur: beige, wit
Posttraumatisch
• Contusie
• Distorsie
• Skiduim
• Fractuur (secundair)
Infl ammatoir reumatisch lijden
Overbelasting
Preventie
45% PA, 20% CO, 35% EA
| CNK | 0679829 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 110 mm |
| Lengte | 174 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |