Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
B.C.A.A. (Branched Chain Amino Acids) is een samenstelling van de drie essentiële aminozuren: L-Leucine, L-Isoleucine en L-Valine. Onze spieren doen een beroep op deze aminozuren tijdens een intensieve sportinspanning, waardoor een grote hoeveelheid B.C.A.A.'s wordt afgebroken. De combinatie van deze aminozuren, in de juiste verhouding, heeft een belangrijke functie voor, maar ook na de training of wedstrijd. B.C.A.A.'s worden ook postoperatief toegepast, eventueel in combinatie met Whey Proteïne-poeder of L-Glutamine-poeder: Meng 1 afgestreken maatschepje Whey Proteïne (30 g) met 1 afgestreken maatschepje B.C.A.A.-poeder (3 g) en 1 afgestreken maatschepje L-Glutamine-poeder (4 g) in 200 à 250 ml plat water.
Het poeder lost het best op door deze in een shakebeker te doen en goed te schudden.
Spieropbouw, spierherstel, sport, postoperatief
Bcaa Forte Pdr 150g Deba is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
Per afgestreken maatschepje:
1 afgestreken maatschepje per dag, mengen met 100 ml à 150 ml water of fruitsap.
Bij voorkeur op een lege maag of na een inspanning.
Niet gebruiken met melk.
| CNK | 4890687 |
|---|---|
| Organisaties | Deba Pharma |
| Merken | Deba Pharma |
| Breedte | 65 mm |
| Diepte | 118 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 150 |
| Dieetbeperkingen | Vegan, Vegetarisch, Zonder allergenen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |