Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Bach Bloesem N°43 Motivatie
Moeite met zelfmotivatie. Bij berusting en apathie. Voor meer optimisme en interne stabiliteit. "Ja" zeggen tegen het leven en zijn verantwoordelijkheid nemen.
Formule: Bosrank, Gentiaan, Gaspeldoorn, Haagbeuk, Herik, Hondsroos en Wilg
Voordelen:
• Originele Dr. Bach Formules
• Originele Bloesems uit Engeland
• Originele Verdunning 1:240
• Originele bereidingswijze: Bio Brandewijn
Water (72,5%), Bio Brandy (27 %), Bach Bloesems essentie (0,5 %): Bosrank, Gentiaan, Gaspeldoorn, Haagbeuk, Herik, Hondsroos en Wilg
| CNK | 3319274 |
|---|---|
| Organisaties | Eureka Pharma |
| Merken | Bach bloesems |
| Breedte | 30 mm |
| Lengte | 28 mm |
| Diepte | 93 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 stuk |
| Dieetbeperkingen | Bio |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |