Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Ontkleuringscrème
30 ml crème + 7 g poeder
Ontkleuringscrème.
Voor donshaar van gezicht, armen, benen, wenkbrauwen en lichaam.
| CNK | 1019405 |
|---|---|
| Organisaties | Qualiphar |
| Merken | Qualiphar |
| Breedte | 91 mm |
| Lengte | 79 mm |
| Diepte | 58 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 30 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |