Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Terugbetaalbaar
Als je recht hebt op een terugbetaling voor dit geneesmiddel, betaal je in de apotheek een verlaagde prijs en niet de prijs die op onze webshop vermeld staat.
Terugbetalingstarief
€ 23,51 (6% inclusief btw)
Verhoogde tegemoetkoming
€ 23,51 (6% inclusief btw)
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
| CNK | 4882254 |
|---|---|
| Organisaties | Pierre Fabre |
| Merken | Pierre Fabre |
| Breedte | 43 mm |
| Lengte | 72 mm |
| Diepte | 126 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 60 |
| Actieve ingrediënten | minoxidil |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |