Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
KOO is een knisperende mousse die de schokken, veroorzaakt door het beoefenen van sport, verzacht. Zij verfrist en kalmeert snel het licht traumatisme.
Lichte traumatismen, bulten, kneuzingen
De spuitbus schudden. Op de betrokken zone verstuiven en lichtjes masseren. De applicatie 3 maal per dag hernieuwen. Niet gebruiken bij kinderen jonger dan 3 jaar.
| CNK | 2605103 |
|---|---|
| Organisaties | Asepta (Akileine) |
| Merken | Akileine |
| Breedte | 37 mm |
| Lengte | 115 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |