Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Solgar Magnesium Citrate is van belang voor het zenuwstelsel, draagt bij aan de aanmaak van bot en aan het normaal functioneren van de spieren.
Zenuwstelsel - Botten - Spieren
Een voedingssupplement kan een evenwichtige voeding en een gezonde leefstijl niet vervangen.
| Magnesium (citraat) (53% RI) 200 mg |
| magnesium (citraat), vulstoffen (microkristallijne cellulose, dicalciumfosfaat), anti-klontermiddelen (siliciumdioxide, plantaardig magnesiumstearaat), glansmiddelen (hydroxypropylmethylcellulose, hydroxypropylcellulose, plantaardig glycerine), cellulose gom. |
Raadpleeg vóór gebruik een deskundige in geval van zwangerschap, borstvoeding, ziekte of medicijngebruik.
Als voedingssupplement voor volwassenen twee tabletten dagelijks bij voorkeur bij een maaltijd innemen. Aanbevolen dosering niet overschrijden.
| CNK | 3233293 |
|---|---|
| Organisaties | Solgar Vitamins |
| Merken | Solgar |
| Breedte | 53 mm |
| Lengte | 53 mm |
| Diepte | 105 mm |
| Dieetbeperkingen | Glutenvrij, Sojavrij, Suikervrij, Vegan, Vegetarisch, Zonder gist, Zuivelvrij |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |