Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Pure Magnesium Trium bevat drie goed opneembare vormen van magnesium (citraat, malaat en bisglycinaat) met de actieve vorm van vitamine B6 (pyridoxal-5-fosfaat).
Vermoeidheid - Spieren
Ingrediënten
per tablet: 225 mg magnesium (magnesiumcitraat, magnesiummalaat en magnesiumbisglycinaat; 60% RI*); vulstoffen: microkristallijne cellulose, vernette natriumcarboxymethylcellulose; antiklontermiddelen: tricalciumfosfaat, magnesiumzouten van vetzuren; 1,4 mg actieve vitamine B6 (pyridoxal-5'-fosfaat, 100% RI*).
per 2 tabletten: 450 mg magnesium (magnesiumcitraat, magnesiummalaat en magnesiumbisglycinaat; 120% RI*); vulstoffen: microkristallijne cellulose, vernette natriumcarboxymethylcellulose; antiklontermiddelen: tricalciumfosfaat, magnesiumzouten van vetzuren; 2,8 mg actieve vitamine B6 (pyridoxal-5'-fosfaat, 200% RI*).
1 tablet per dag na het ontbijt. Maximaal twee tabletten per dag. Wordt goed verdragen door de maag.
| CNK | 4817847 |
|---|---|
| Organisaties | Solidpharma |
| Merken | Pure by Solidpharma |
| Breedte | 81 mm |
| Lengte | 129 mm |
| Diepte | 43 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 60 |
| Dieetbeperkingen | Glutenvrij, Lactosevrij, Sojavrij, Vegan, Vegetarisch |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |