Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Cederroth Beademingsmasker in handig etui met sleutelring. Een hulpmiddel om op de juiste wijze mond-op-mondbeademing te geven en tegelijkertijd het risico op contact tussen de hulpverlener en het slachtoffer te verkleinen.
Beademingsmasker met terugslagklep en duidelijke instructies die direct op het doek zijn gedrukt.
hulp bij het geven van mond-op-mond reanimatie aan een gewond persoon
Inhoud
1st. beademingsmasker met terugslagklep
| CNK | 4232187 |
|---|---|
| Organisaties | Firstaid 4 all BV |
| Merken | Cederroth |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 40 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |