Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Holster van nylon met riemlus. Met de holster kan een flacon Cederroth Oogdouche in zakmodel gemakkelijk aan een riem worden meegedragen.
Breedte: 8 cm
Hoogte: 16 cm
| CNK | 4497228 |
|---|---|
| Organisaties | Firstaid 4 all BV |
| Merken | Cederroth |
| Breedte | 12 mm |
| Lengte | 170 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |