Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Rimpels - Versterken
Water (Aqua) - Glycerin - Olea Europaea (Olive) Fruit Oil - Butyrospermum Parkii (Shea) Butter - Pentylene Glycol - Sucrose Polystearate - Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter - Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil - Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax - Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil - Cetearyl Alcohol - Alcohol - Hectorite - Plukenetia Volubilis Seed Oil - Xanthan Gum - Silica - Gentiana Septemfida Flower/Leaf/Stem Extract - Leontopodium Alpinum Flower/Leaf/Stem Extract - Olea Europeae (Olive) Leaf Extract - Centella Asiatica Flower/Leaf/Stem Extract - Betaine - Citric Acid - Tocopherol - Glyceryl Caprylate - Sodium Stearoyl Glutamaat - Fragrance (Parfum) - Limonene - Linalool - Benzyl Benzoate - Geraniol - Citral
| CNK | 4655775 |
|---|---|
| Organisaties | Weleda |
| Merken | Weleda |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte | 58 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 40 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |