Aangepaste openingsuren tijdens de feestdagen: 24/12 en 31/12 zijn we open tot 16u. Op kerstdag en 2e kerstdag (25-26/12) en ook op Nieuwjaar (1/1) zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be). We wensen u en uw familie een warme Kerst en een gezond 2026!

Vichy Pt Tonic Lotion Gevoelige Huid 200ml

Vichy Pt Tonic Lotion Gevoelige Huid 200ml

  € 17,95
Niet beschikbaar

Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.

Door de toevoeging van hydraterende glycerine, verfrist de lotion op milde wijze en verwijdert zij make-uprestjes en onzuiverheden.

De huid is schoon en fris.

Gezichtsreiniger - Make-up verwijderen voor de gevoelige huid.

  • Gevoelige huid.
  • Hypoallergeen.
  • Dermatologisch getest.
  • Met thermaal bronwater van Vichy.
  • Bevat geen alcohol.

Aqua / Water - Peg-8 - Glycerin - Peg-60 Hydrogenated Castor Oil - Disodium Edta - Copper Sulfate - Myrtrimonium Bromide - Parfum / Fragrance

Gebruik 's ochtends en 's avonds om make-upresten en onzuiverheden te verwijderen, de huid te hydrateren en te verstevigen:

  • Breng aan op een wattenschijfje en glijd met zachte vegende bewegingen over het hele gezicht
  • Afspoelen is niet nodig
CNK 4689196
Organisaties L'oréal Belgilux
Merken Vichy
Breedte 55 mm
Lengte 165 mm
Diepte 45 mm
Galenische vorm Druppels