Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Vette beschermende zalf voor (zeer) droge huid.
Vette beschermende zalf voor (zeer) droge huid.
100% zuivere vaseline
Vaseline trekt niet in de huid maar blijft op de huid liggen en dekt deze af en treedt zo op als beschermlaag. Ideaal als barrière crème.
Geen parfum - geen conserveringsmiddelen - Farmaceutische kwaliteit
Houdbaarheid: 36 maanden
Samenstelling: Petrolatum
1 tot 2 keer per dag, maar kan ook vaker.
| CNK | 4581286 |
|---|---|
| Organisaties | Pannoc |
| Merken | Pannoc |
| Breedte | 30 mm |
| Lengte | 131 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 20 |
| Dieetbeperkingen | Zonder bewaarmiddelen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |