Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Vervangende manchetten voor alle Tensoval bovenarmmanchetten zijn beschikbaar als accessoires. Zo wordt een correcte controle van de bloeddruk verzekerd voor meerdere gebruikers met verschillendebovenarmafmetingen. Naast de HARTMANN bloeddrukmeters voor de bovenarm, bieden wij ook hier ook voedingen voor.
| CNK | 1634708 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Hartmann |
| Breedte | 76 mm |
| Lengte | 163 mm |
| Diepte | 83 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 p/s |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |