Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Elastische crêpezwachtel
Fixatiezwachtel voor de fixatie van alle verbanden.
Waarborgt een veilige verbandfixatie, kleeft op zichzelf en niet op haren, hidof kleding. Luchdoorlatend en huidvriendelijk, mag gesteriliseerd worden. Tensocrepe is voorzien van het CE- merketren volgens de Europese richtlijn 93/42/EEG over medische hulpmiddel klasse 1 ingedeeld.
Fixatiezwachtel voor de fixatie van alle verbanden.
| CNK | 0067306 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Hartmann |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 153 mm |
| Diepte | 48 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 p/s |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |