Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Een effectieve 24-uurs puistjesbestrijder in gelvorm voor de gecombineerde tot vette huid met neiging tot acne, zelfs de gevoelige huid. Een puistje op het verkeerde moment: een klassieker! Sebiaclear Cicapeel is een SOS-behandeling met gerichte werking die puistjes en mee-eters in recordtijd uitdroogt en vermindert, en rode en bruine vlekken zichtbaar vermindert. Een oplossing voor elk plekje.
Acnegevoelige huid
DERMATOLOGISCH GETEST
Hypoallergeen. Niet-comedogeen.
LOKAAL AANBRENGEN
Een of meerdere keren per dag naar behoefte.
KAN MET MAKE-UP GEBRUIKT WORDEN
| CNK | 3237997 |
|---|---|
| Organisaties | SVR |
| Merken | SVR |
| Breedte | 35 mm |
| Lengte | 128 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 15 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |