Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Hydrocolloïdverband
Voor de verzorging van niet-geïnfecteerde wonden, als deze zwak tot matig exsuderend en oppervlakkig zijn.Indicaties: druk- en beenzweren eerste- en tweedegraads brandwonden huidafnameplekken en huidontvangende plekken diabetische ulcera postoperatieve wonden schaafwonden
Polyurethaanfolie met hydrocolloïd gecoat
15 x 15
uitstekend absorberend vermogenluchtdoorlatend staat garant voor een optimaal vochtig wondmilieu minimaliseert het risico op beschadiging van de gezonde huid rondom de wond
| CNK | 3945565 |
|---|---|
| Organisaties | Lohmann & rauscher |
| Merken | Suprasorb |
| Breedte | 205 mm |
| Lengte | 232 mm |
| Diepte | 58 mm |
| Actieve ingrediënten | geen actieve ingrediënten |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |