Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Wijdte: L
Kleur: bruin
Binnenzool: uitneembaar, aanpasbaar
Buitenzool: flexibel, antislip, biomechanisch
Hiel: 26 mm
Verpakking: per paar
Model: dame
Comfortschoenen voor senioren, reuma- en rehapatiënten met problemen van pijn ontstekingen, voetvervormingen, instabiliteit,….
Nubuck + Flex-Pell®
| CNK | 3195559 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Podartis |
| Breedte | 305 mm |
| Lengte | 215 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Paar |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |