Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Reuma
Diabetes
Senioren
Comfort
De volledige drukontlasting rond het ulcus is van primordiaal belang om snelle genezing te bevorderen en te bekomen. De ontlasting kan bekomen worden met een speciale drukontlastende schoen.
| CNK | 2845287 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Podartis |
| Breedte | 335 mm |
| Lengte | 175 mm |
| Diepte | 130 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |