Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Gemakkelijk drinken!
Drinkbeker met zachte tuit voor gemakkelijk drinken.
Deze tuitbeker van Philips Avent is een geweldige keuze voor peuters én ouders. De zachte siliconen tuit maakt drinken gemakkelijk en het kleinere aantal onderdelen zorgt voor eenvoudige reiniging.
Antilek:
- Ingebouwd ventiel voor drinken zonder morsen
Gemakkelijk drinken:
- De houder heeft een geribbelde vorm voor goede grip
- Zachte siliconen tuit voor gemakkelijk drinken
Gemakkelijk schoon te maken:
- Siliconen tuit uit één stuk voor eenvoudige montage
| CNK | 4257069 |
|---|---|
| Organisaties | Bomedys |
| Merken | Avent |
| Breedte | 111 mm |
| Lengte | 152 mm |
| Diepte | 71 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |