Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
NAQI® Silicon Touch biedt een zachte en comfortabele oplossing voor de behandeling van kleine littekens (tot 5 cm). Deze innovatieve formule vermindert transepidermaal waterverlies en helpt het uiterlijk en de verkleuring van littekens zichtbaar te verbeteren.
In tegenstelling tot traditionele siliconengelpleisters is deze gel handiger en prettiger in gebruik – hij laat een onzichtbaar, niet-vettig laagje achter op de huid.
Comfortabele verzorging voor kleine littekens
Dimethicone, Dimethicone crosspolymer, Cyclopenta-siloxane, Cyclohexasiloxane
Tweemaal per dag de Silicon Touch zacht inmasseren.
Niet gebruiken op open wonden.
| CNK | 2906931 |
|---|---|
| Organisaties | Naqi |
| Merken | NAQI |
| Breedte | 37 mm |
| Lengte | 93 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 15 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |