Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Pijn klachten
Artrose/ Artritis
Allergie, hooikoorts, astma
Spierpijn
Ontsteking
Vermoeidheid
Msm Max Pdr 250g Pharmanutrics is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
Bevat geen allergenen
| Methylsulfonylmethaan (MSM) | 120 g |
Bevat geen hulpstoffen
1/2 maatschepje (2 g) tot 1 maatschepje (4g) per dag.
Mengen met appelsap
| CNK | 4301354 |
|---|---|
| Organisaties | Pharmanutrics |
| Merken | PharmaNutrics |
| Breedte | 96 mm |
| Lengte | 134 mm |
| Diepte | 83 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 250 |
| Dieetbeperkingen | Zonder allergenen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |