Master-ao Caps 45 Nutriphyt

€ 44,90
check-circle Op bestelling

Onze Leveringsmethodes:

shop

Afhalen in de apotheek

information-circle

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

Geneesmiddelen zijn geen gewone producten. Ze kunnen nooit teruggenomen of geruild worden. De wet verbiedt apothekers om ongebruikte geneesmiddelen terug te nemen. In het belang van uw veiligheid worden alle geneesmiddelen die u terugbrengt naar de apotheek gesorteerd bij de vervallen geneesmiddelen.

Als apothekers bieden we ook farmaceutische zorg. Na aankoop van een geneesmiddel of medisch hulpmiddel kun je ook contact met ons opnemen als je vragen hebt. Aarzel niet om contact met ons op te nemen via mail of telefoon.

Master-AO: geconcentreerd bilberry-extract met anthocyanen, antioxidanten en celondersteunende nutriënten

Master-AO is een zorgvuldig samengestelde formule op basis van hoogwaardig bilberry-extract, verrijkt met nutriënten die een rol spelen in de ondersteuning van cellulaire processen. Elke capsule bevat 200 mg MyrtiPRO®-extract van Vaccinium myrtillus, gestandaardiseerd via de HPLC-methode tot minstens 25% anthocyanen – goed voor 50 mg per capsule. Dit garandeert een consistent gehalte aan bioactieve stoffen die bijdragen aan een optimale aanvulling via de voeding.

Bilberry: rijk aan anthocyanen

De wilde Europese bilberry is niet te verwarren met de gewone blauwe bes. Deze bessen bevatten van nature een veel hoger gehalte aan anthocyanen, de kleurstoffen die verantwoordelijk zijn voor hun diepe blauw-paarse tint. Deze fytonutriënten behoren tot de polyfenolen en worden al jarenlang onderzocht omwille van hun antioxidatieve eigenschappen. Dankzij het gebruik van het MyrtiPRO®-extract biedt Master-AO een gestandaardiseerde en betrouwbare bron van deze bioactieve stoffen.

Antioxidatieve bescherming met selenium

Niet alleen anthocyanen spelen een rol in de bescherming van cellen. Selenium, een essentieel spoorelement, draagt bij tot de bescherming van cellen tegen oxidatieve stress. Door externe invloeden zoals zonlicht, luchtvervuiling of intensieve lichamelijke activiteit kunnen vrije radicalen ontstaan. Selenium helpt het lichaam om deze in balans te houden en zo de cellulaire gezondheid te ondersteunen.

Ondersteuning van de celdeling met foliumzuur

Naast antioxidanten bevat Master-AO ook foliumzuur (vitamine B9). Deze vitamine is betrokken bij het normale celdelingsproces en draagt zo bij aan de natuurlijke vernieuwing en opbouw van lichaamscellen. Foliumzuur is bovendien belangrijk tijdens periodes waarin het lichaam extra ondersteuning nodig heeft op het vlak van celgroei en regeneratie.

Aanvulling met L-glutathion en N-acetyl-L-cysteïne

De formule wordt vervolledigd met gereduceerd L-glutathion en N-acetyl-L-cysteïne (NAC). Glutathion is een lichaamseigen stof die in vrijwel elke cel aanwezig is. De gereduceerde vorm in Master-AO is biologisch actief en kan daardoor gemakkelijk worden opgenomen. NAC is een natuurlijke precursor van glutathion en ondersteunt zo het niveau van deze stof in het lichaam op indirecte wijze.

Antioxidanten - Oxidatieve stress

  • Clean label (Vrij van synthetische kleur- en hulpstoffen.)
  • Zonder gluten, lactose en soja
  • Vegan

NUTRITIONELE INFORMATIE PER DAGDOSIS VAN 2 CAPSULES

L-Glutathion 400 mg
Blauwe bosbes (Vaccinium myrtillus) 400 mg 100 mg anthocyanen
N-acetyl-L-cysteïne 80 mg
Folaat (B9) 200 µg 100 %*
Selenium (Selenomethionine) 100 µg 182 %*

*% RI = Referentie Inname

INGREDIËNTEN: L-Glutathion, Blauwe bosbes (Vaccinium myrtillus), Geleermiddel: Hypromellose, N-acetyl-L-cysteïne, Bamboe (Bambusa arundinacea), Selenomethionine, Calcium-L-methylfolaat.

  • Niet gebruiken tijdens de zwangerschap en borstvoeding.
  • Niet toedienen aan kinderen jonger dan 12 jaar.
  • Informeer uw arts of apotheker bij gelijktijdige inname van geneesmiddelen.

1 à 2 capsules per dag

De capsule mag geopend worden om de inhoud in een vloeistof of maaltijd te vermengen.

CNK 4570339
Organisaties Nutriphyt
Merken Nutriphyt
Breedte 78 mm
Lengte 109 mm
Diepte 40 mm