Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Kelo-cote® is een gepatenteerde siliconengel voor de preventie en de behandeling van hypertrofische littekens en keloïden als gevolg van een operatie, trauma, wonden of brandwonden.
Kelo-cote® is een siliconengel die:
· de roodheid van littekens vermindert (1,2)
· verheven littekens soepeler en platter maakt (1,2)
· de jeuk en pijn van littekens verlicht (1,2)
Met zijn unieke, gepatenteerde formule op basis van polysiloxaan en siliciumdioxide, droogt Kelo-cote® snel, in 4-5 minuten en vormt zo een transparante, flexibele, luchtdoorlaatbare semi-occlusieve laag op de huid met een lange werking.
Bevat: Polysiloxanen en Siliciumdioxide
| CNK | 3013547 |
|---|---|
| Organisaties | Biocodex Benelux |
| Merken | Biocodex |
| Breedte | 25 mm |
| Lengte | 91 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 6 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |