Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Imbium zalf beschermt en verzorgt de tere of geïrriteerde huid die onderhevig is aan druk, zoals bij bedlegerige personen of baby's.
Een dermopasta met beschermende (ZnO/talk - 30%), verzachtende (Camomille) en herstellende (tarwekiemolie-levertraanolie) eigenschappen.
Tevens werd gekozen voor een lanoline-vrije basis om eventuele mogelijke allergische reacties te vermijden.
| CNK | 1323641 |
|---|---|
| Organisaties | ID PHAR |
| Merken | I.D. Phar |
| Breedte | 43 mm |
| Lengte | 150 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 45 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |