Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Bijwerkingen
Waarschuwingen en voorzorgen
Er zijn geen bekende contra-indicaties voor gebruik tijdens zwangerschap of borstvoeding, maar bij gebrek aan specifieke gegevens wordt aanbevolen het product te gebruiken onder direct toezicht van een arts.
Kijk ook naar leaflet die u als service voor uw patiënt(e) kan tonen, eventueel afprinten en meegeven!
| CNK | 3412426 |
|---|---|
| Organisaties | Ceres Pharma |
| Merken | Kela |
| Breedte | 91 mm |
| Lengte | 81 mm |
| Diepte | 58 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 5 stuks / pièces |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |