Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Waterverstuiver
Toepassing in verpleeghuizen of thuis
De verstuiver vermindert het warmte effect en heeft een gevoel van welzijn en comfort.
Gebruik het om jezelf op te frissen.
| CNK | 3315504 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Hartmann |
| Breedte | 53 mm |
| Lengte | 188 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 150 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |