Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Natriumbicarbonaat verwijdert tandplak en oppervlaktevlekken door zijn milde schurende werking, wat tanden witter kan maken. Het neutraliseert ook zuren in de mond, wat helpt bij het voorkomen van gaatjes en een frissere adem kan geven.
| CNK | 0245332 |
|---|---|
| Organisaties | Laboratoires Gilbert Benelux |
| Merken | Gilbert |
| Breedte | 73 mm |
| Lengte | 100 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 250 |
| Dieetbeperkingen | Zonder bewaarmiddelen, Zonder kleurstoffen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |