Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Fytostar Appelazijn is een nutricomplex met extract van groene thee of theestruik dat helpt op gewicht te blijven. Chroom ondersteunt bovendien de instandhouding van een normaal bloedsuikergehalte. Dit complex is aangevuld met extract van javaanse nierthee en vitamine B6. Groene thee helpt op gewicht te blijven
Fytostar Appelazijn New Tabl 60 is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
Zuivelvrij - Vegan
Extract van appelazijn ( Malus domestica Borkh. , vrucht); extract van theestruik ( Camellia sinensis (L.) Kuntze , blad), vulstof: microkristallijne cellulose; extract van javaanse nierthee ( Orthosiphon aristatus (Blume) Miq. , blad); antiklontermiddelen: magnesiumzouten van vetzuren, silicium dioxide, talk; glansmiddelen: hydroxypropylmethylcellulose, bijenwas; vitamine B6; be vochtigingsmiddel: polysorbaat 80; chroompicolinaat.
Dit voedingssupplement is niet geschikt voor kinderen tot en met 10 jaar.
Per 2 tabletten:
| Appelazijn | 1200 mg |
|---|---|
| Groene thee | 400 mg |
| Javaanse thee | 66 mg |
| Vitamine B6 | 5,6 mg (400% RI*) |
| Chroom | 80 µg (200% RI*) |
*RI: Referentie Inname
Volwassenen: 2 tabletten per dag innemen tijdens de maaltijd met een glas water.
| CNK | 1798909 |
|---|---|
| Organisaties | Ocebio |
| Merken | Fytostar |
| Breedte | 78 mm |
| Lengte | 134 mm |
| Diepte | 43 mm |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |