Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Een hoge en lage taille in zowel zwart als huidskleur voor vrouwen en een stijlvolle blauwe boxershort voor mannen.
Het ondergoed is mooi, comfortabel, was- en herbruikbaar. Zeer kwalitatief opvangmateriaal voor mensen met incontinentie. Het absorbeert urine en neutraliseert geurtjes.
| CNK | 4134060 |
|---|---|
| Organisaties | Entusia |
| Merken | Entusia |
| Breedte | 130 mm |
| Lengte | 150 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 90 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |